-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2023-07-13-001243-a
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі зазначені у Додатку № 2 до тендерної документації
Завершена
993 670.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 968.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 968.35 UAH
Період уточнення:
13.07.2023 10:12 - 21.07.2023 00:00
Відповідь надана
Група вугілля
Номер:
108f20d23cf3400497e2f4e8782f825e
Дата опублікування:
13.07.2023 10:36
Опис:
Можна подавати пропозиції вугілля марки Г(Г2) (25-200)?
Чому прописано саме Г1?
Напишіть Г (25-200), або Г(Г1) (25-200), або Г(Г2) (25-200).
Невже це так важливо Г1 чи Г2?
Відповідь:
Доброго дня! У відповідь на Ваше питання повідомляємо наступне. Замовником - відділом з гуманітарних питань виконавчого комітету Улашанівської сільської ради, встановлено придбання вугілля кам'яного марки Г групи Г1 25-200 відповідно до НАЦІОНАЛЬНОГО СТАНДАРТУ УКРАЇНИ ДСТУ 3472:2015 "Вугілля буре, кам'яне та антрацит. Класифікація". Жодним законодавчим актом/нормативом не заборонено придбання саме такої групи вугілля кам'яного (тобто групи Г1). Тому, Замовником не порушено в даній частині - Принципів здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників, передбачених ст.5 Закону України "Про публічні закупівлі", так як в даному випадку при зазначенні даної марки та групи вугілля кожен потенційний Учасник може подати свою тендерну пропозицію.
Дата відповіді:
14.07.2023 15:33