-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір для друку А4
Тендер Prozorro UA-2023-07-03-003290-a
Посилання на конкретну характеристику товару є необхідним, оскільки за основними технічними і якісними характеристиками оптимально відповідає потребам Замовника
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Період уточнення:
03.07.2023 11:36 - 08.07.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим