-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції та підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення
Тендер Prozorro UA-2023-06-21-016334-a
Торги не відбулися
636 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 180.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 180.00 UAH
Період уточнення:
21.06.2023 17:07 - 26.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим