-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з експлуатації та утримання адміністративних будівель і споруд та прибудинкових територій Головного управління ДПС у Житомирській області
Тендер Prozorro UA-2023-06-13-007809-a
Завершена
1 402 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 014.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 014.00 UAH
Період уточнення:
13.06.2023 13:34 - 18.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим