-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код НК:024:2019 – 15115 - Центрифуга для банку крові. Код ДК:021:2015 – 42930000-4 – Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати. Центрифуга рефрижератоторна з ротором - 1шт.
Тендер Prozorro UA-2023-06-06-003441-a
Завершена
2 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 500.00 UAH
Період уточнення:
06.06.2023 11:07 - 13.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим