-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цемент М500 ( Портландцемент)( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом))
Тендер Prozorro UA-2023-06-02-003863-a
Цемент М500 ( Портландцемент)( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом))
Завершена
170 208.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 702.08 UAH
мін. крок: 1% або 1 702.08 UAH
Період уточнення:
02.06.2023 11:45 - 07.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим