-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні роботи (Поточний ремонт житлового корпусу №2 Вікторівського психоневрологічного інтернату для реалізації заходів з енергозбереження за адресою вул. І. Франка 3 с..Вікторівка Уманського району Черкаської області )
Тендер Prozorro UA-2023-05-16-015106-a
Завершена
496 668.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 966.68 UAH
мін. крок: 1% або 4 966.68 UAH
Період уточнення:
16.05.2023 20:28 - 21.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим