-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реставрація корпусу № 1 КНП ""Ходорівська міська лікарня"" Ходорівської міської ради Львівської області (пам'ятки архітектури місцевого значення охор. № 452-м) для проживання внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб по вул. Б.Хмельницького, 63 в м. Ходорів Стрийського району, Львівської області. Коригування
Тендер Prozorro UA-2023-05-10-012571-a
Завершена
14 492 533.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 144 925.33 UAH
мін. крок: 1% або 144 925.33 UAH
Період уточнення:
10.05.2023 16:07 - 15.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим