-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 –30190000-7: «Офісне устаткування та приладдя різне» Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Шредер)
Тендер Prozorro UA-2023-05-09-009092-a
Торги не відбулися
34 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 170.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 170.00 UAH
Період уточнення:
09.05.2023 14:25 - 14.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим