-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оповіщувач звуковий Код ДК 021:2015 - 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2023-05-03-006880-a
Джерело фінансування - власні кошти
Торги не відбулися
26 427.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 132.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 132.14 UAH
Період уточнення:
03.05.2023 13:13 - 09.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим