-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Виготовлення проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт артезіанської свердловини №45 Таценківського водозабору в с. Таценки Обухівського району»
Тендер Prozorro UA-2023-05-01-007812-a
Завершена
85 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 425.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 425.00 UAH
Період уточнення:
01.05.2023 14:40 - 06.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим