-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пристрої вимірювальні і регулюючі Код ДК 021:2015 - 38550000-5 Лічильники
Тендер Prozorro UA-2023-04-20-007970-a
Джерело фінансування - власні кошти
Завершена
590 241.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 951.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 951.20 UAH
Період уточнення:
20.04.2023 14:40 - 25.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим