-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Прилади та інструменти для вливання розчинів (системи))
Тендер Prozorro UA-2018-02-07-000169-b
Завершена
67 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 672.00 UAH
мін. крок: 1% або 672.00 UAH
Період уточнення:
07.02.2018 17:20 - 12.02.2018 17:25
Відповідь надана
Запит щодо технічних вимог предмету закупівлі та строків виконання договору
Номер:
1681704012be44d797a59ff92cd99380
Дата опублікування:
10.02.2018 13:01
Опис:
1)Прошу уточнити яка голка повинна бути в комплекті пристрою для вливання кровозамінників та інфузійних розчинів пластикова чи металева?
2)Прошу уточнити Строк та умови поставки предмету закупівлі . В п.9 Додатку 4 форми пропозиції викладене наступне - "...в кількості заявленого, протягом квітня- грудня 2017 року."
Відповідь:
Голка повинна бути в комплекті пристрою для вливання кровозамінників та інфузійних розчинів металева.
В п.9 Додатку 4 форми пропозиції технічна помилка. Даний пункт повинен був викладений в наступній редакції: «9. Строк та умови поставки: в кількості заявленого, протягом 2018 року». Будуть внесені відповідні зміни в документацію. Також зазначаємо, що строк поставки додатково вказано в документації в наступних пунктах:
1.ОГОЛОШЕННЯ про проведення закупівлі із застосуванням електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг ProZorro: «п.9. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: протягом 2018 року»;
2. Проект договору: р.5. Терміни і умови постачання, п.5.2. «Постачання товару проводиться протягом 2018 року, згідно щомісячних кошторисних призначень та фактичної потреби ПОКУПЦЯ.»
Дата відповіді:
11.02.2018 11:44