-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09210000-4 Мастильні засоби (Олива трансформаторна)
Тендер Prozorro UA-2023-04-17-005355-a
Олива трансформаторна (для потреб Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго»); 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали; Кількість - 85 т.
Завершена
6 817 779.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 68 177.79 UAH
мін. крок: 1% або 68 177.79 UAH
Період уточнення:
17.04.2023 14:47 - 01.05.2023 00:00
Відповідь надана
Звернення
Номер:
d8268ae79e374449844eb2f3c8a7bbc4
Дата опублікування:
19.04.2023 15:46
Опис:
Компанія ТОВ "МЕТРОВКА", код ЄДРПОУ 39017158 зацікавлена у Вашій закупівлі та просить Вас, продовжити термін подання пропозиції на 10 (десять) днів, у зв'язку з необхідним часом для підготовки, великого обсягу документів для подання пропозиції.
Дякую.
Відповідь:
Найближчим часом Замовником будуть внесені відповідні зміни до Тендерної документації.
Дата відповіді:
21.04.2023 09:23