-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні акумулятори (Акумулятори для автомобільної техніки)
Тендер Prozorro UA-2023-04-17-002606-a
Електричні акумулятори (Акумулятори для автомобільної техніки)
Завершена
73 333.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 370.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 370.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2023 11:28 - 07.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим