-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої та широкоформатний принтер
Тендер Prozorro UA-2023-04-13-007082-a
* будь-яке посилання на торгову марку або виробника слід читати зі словами «або еквівалент».
Завершена
316 620.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 166.20 UAH
мін. крок: 1% або 3 166.20 UAH
Період уточнення:
13.04.2023 14:44 - 21.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим