• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100 )– код ДК 021:2015 (CPV) - 09110000-3 – Тверде паливо

Закупівля проводиться за кошти місцевого бюджету. Категорія Замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у п. 1 і п. 2 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, зазначені у п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Торги відмінено

196 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 960.00 UAH
Період уточнення: 12.04.2023 12:50 - 17.04.2023 00:00
Відповідь надана

дискримінаційна вимога

Номер: 3f9d5e34b7af4ca497644af1dde1b4fa
Дата опублікування: 16.04.2023 12:23
Опис: Шановний Замовнику, у тендерій длкументації встановлено дискримінаійну вимогу - Довідка про виконання Учасником протягом 2020 – 2022 років не менше одного аналогічного договору із зазначенням найменування замовника, дати укладення та виконання договору, предмета договору згідно форми зазначеної в підпункті 1.4 пункту 1 Додатку № 3 до Тендерної документації. Захначимо, що дана вимога дискримінує нас як учасника так як ми маємо аналогічні договори (виконані), що датовані 2023 роком, а згідно вимог тендерної документації аналогічний договір вимагаєься за період 2020-2022 рік. Вказан вимога обмежує наше право на участь у цих торгах. Внесіть, будь-ласка, зміни і приберить незаконну вимогу (і надайте можливість надати аналогічний договір за 2023 рік.)
Відповідь: Ваші вимоги будуть враховані в наступному тендері.
Дата відповіді: 17.04.2023 14:37
Відповідь надана

вимоги щодо кваліфікації

Номер: 341396aadd9e437e8e7299f9568686d5
Дата опублікування: 14.04.2023 13:42
Опис: Замовником відповідно Додатку № 3 тендерної документації вимагається надання Довідки про виконання Учасником протягом 2020 – 2022 років не менше одного аналогічного договору із зазначенням найменування замовника, дати укладення та виконання договору, предмета договору згідно форми зазначеної в підпункті 1.4 пункту 1 Додатку № 3. Ця вимога є дискримінаційною, тому шо унеможливлює прийняття участі учасниками, які почали свою діяльність у 2023 році. Просимо внести відповідні зміни до Тендерної документації.
Відповідь: Ваші вимоги будуть враховані в наступному тендері.
Дата відповіді: 17.04.2023 14:37