• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Інструменти та аксесуари до електрохірургічних апаратів. для потреб Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради "Сумський обласний клінічний онкологічний центр"

Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (із змінами внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 № 1495, від 17.02.2023 № 157). Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку або засвідчений уповноваженою особою учасника. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Торги не відбулися

230 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 300.00 UAH
Період уточнення: 31.03.2023 15:58 - 10.04.2023 00:00
Відповідь надана

Прилад

Номер: 9460271ffd314be8acece2a6f51ba7ae
Дата опублікування: 04.04.2023 09:23
Опис: Шановний Замовнику, який прилад у вашій установі до якого потрібен товар?
Відповідь: Добрий день. 900-400 Електрохірургічний апарат ARS 400 в комплекті (1 комплект)
Дата відповіді: 04.04.2023 10:59