-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти (бензин А-92;дизельне паливо).
Тендер Prozorro UA-2023-03-27-009828-a
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначено в додатку 4 до Тендерної документації.
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Період уточнення:
27.03.2023 16:03 - 01.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим