-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хомути в зборі з віброгасителем, гвинтом- шурупом та дюбелем (ДК 021:2015 -44160000-9: Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби).
Тендер Prozorro UA-2023-03-02-006052-a
Хомути в зборі з віброгасителем, гвинтом- шурупом та дюбелем (ДК 021:2015 -44160000-9: Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби).
Завершена
247 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 479.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 479.00 UAH
Період уточнення:
02.03.2023 12:51 - 11.03.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим