-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексного обслуговування (експлуатаційного утримання) приміщень та прилеглої території адміністративних будинків центрального офісу та територіальних управлінь Рахункової палати
Тендер Prozorro UA-2023-03-02-004866-a
Замовник не приймає до розгляду тендерну пропозицію, ціна якої перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, визначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Торги не відбулися
14 877 690.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 74 388.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 74 388.45 UAH
Період уточнення:
02.03.2023 11:54 - 07.03.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим