-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 03410000-7 Деревина (Деревина твердих порід)
Тендер Prozorro UA-2018-02-02-000024-a
Місце поставки Заклади відділу культури та туризму Семенівського району Чернігівської області, строк поставки: лютий-липень 2018 року
Торги не відбулися
329 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 329.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 329.00 UAH
Період уточнення:
02.02.2018 10:15 - 09.02.2018 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим