-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рушники паперові, серветки для медичного застосування (код за ЄЗС ДК 021:2015: 33760000-5 - Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки )
Тендер Prozorro UA-2023-02-09-007781-a
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
Період уточнення:
09.02.2023 12:49 - 14.02.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим