-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування обладнання, яке використовується для обслуговування швидкісних електропоїздів
Тендер Prozorro UA-2023-02-08-006411-a
Завершена
4 231 299.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 42 312.99 UAH
мін. крок: 1% або 42 312.99 UAH
Період уточнення:
08.02.2023 11:58 - 13.02.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим