-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Мішки поліетиленові для сміття, мішки поліпропіленові, плівка поліетиленова
Тендер Prozorro UA-2023-02-08-003019-a
Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону. Водночас, Замовником зазначено в оголошенні розмір мінімального кроку пониження ціни на виконання п. 11 ч. 2 ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі» (Закон). Дата і час проведення електронного аукціону визначені електронною системою закупівель автоматично згідно з ч. 3 ст. 21 Закону без участі Замовника. Зазначена ситуація обумовлена суперечністю між нормативно-правовими актами, що регулюють одні й ті ж правовідносини (Закон та Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178 в чинних редакціях), та особливостями електронної системи закупівель.
Завершена
680 368.68
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 160.80 UAH
мін. крок: 0% або 160.80 UAH
Період уточнення:
08.02.2023 10:24 - 13.02.2023 00:00
Відповідь надана
Щодо умов договору
Номер:
b6ecb48231914cf3b17ea6a79ab7ab51
Дата опублікування:
11.02.2023 18:07
Опис:
Шановний Замовнику, з урахуванням того, що норми щодо відповідності сторін (розділ 7 Договору)не є істотними в розумінні чинного законодавства, чи допускається Замовником на етапі укладання договору внесення змін до нього за погодженням Сторін?
Відповідь:
Внесення змін до договору на етапі його укладання не передбачається.
Договір укладається відповідно до його проекту розміщеному в системі PROZORRO
Дата відповіді:
13.02.2023 18:14
Відповідь надана
Одиниця виміру
Номер:
2d248b76eacb4e1484d96d6b14e96d5c
Дата опублікування:
09.02.2023 10:24
Опис:
Доброго дня. Підкажіть чи вірно вказана одиниця виміру позиції 10 Додатку 2 Мішок поліпропіленовий 55х105см - рулон?
Відповідь:
Замовником будуть внесені зміни
Дата відповіді:
10.02.2023 15:29