-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та цілодобове спостереження за пожежною автоматикою на об’єктах НУБіП України
Тендер Prozorro UA-2023-02-06-002572-a
Джерело фінансування закупівлі: кошти Державного бюджету України
Завершена
348 205.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 482.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 482.00 UAH
Період уточнення:
06.02.2023 10:23 - 11.02.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим