-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”
Тендер Prozorro UA-2023-01-23-006716-a
Завершена
1 308 816.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 088.16 UAH
мін. крок: 1% або 13 088.16 UAH
Період уточнення:
23.01.2023 13:40 - 28.01.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим