• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування гематологічних аналізаторів виробництва SYSMEX XN-350, SN: 14756 і 14028 та автоматичного гематологічного аналізатора XP-300 SN: B6811 «ДК 021:2015 – 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів».

Послуги з технічного обслуговування гематологічних аналізаторів виробництва SYSMEX XN-350, SN: 14756 і 14028 та автоматичного гематологічного аналізатора XP-300 SN: B6811 «ДК 021:2015 – 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів».

Завершена

70 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 354.00 UAH
Період уточнення: 13.01.2023 12:16 - 18.01.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим