-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання та підмітання вулиць після проведення сільськогосподарських / сезонних ярмарок у Солом'янському районі міста Києва» (Код за ДК 021:2015: 90610000-6 — Послуги з прибирання та підмітання вулиць)
Тендер Prozorro UA-2023-01-11-006190-a
Послуги з прибирання та підмітання вулиць після проведення сільськогосподарських / сезонних ярмарок у Солом'янському районі міста Києва» (Код за ДК 021:2015: 90610000-6 — Послуги з прибирання та підмітання вулиць)
Завершена
784 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 840.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 840.00 UAH
Період уточнення:
11.01.2023 15:08 - 16.01.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим