• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

УПГГК 22Т-Д-160: 38430000-8-Детектори та аналізатори (Витратні матеріали до лабораторного обладнання)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації.

Завершена

729 214.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 14 600.00 UAH
Період уточнення: 30.12.2022 10:34 - 10.01.2023 00:00
Відповідь надана

Термін постачання

Номер: 424cfe85f1644924b86937577529bf4b
Дата опублікування: 05.01.2023 12:35
Опис: Доброго дня. Ми є компанією, яка займається поставками обладнання та витратних матеріалів. Оглянули закупівлю та хочемо прийняти участь. Ми написали листи до усіх виробників та отримали відповіді, щодо терміни виробництва витратних матеріалів становлять від 120 днів до 150 днів. Зважаючи та те, що товари потрібно оплатити виробникам, потім іде процес виготовлення, потім процес транспортування до України та проходження митного контролю, і вже потім постачання до лабораторії. Ви, як Великий Замовник, в праві вирішувати терміни постачання та продовжувати їх. Просимо почути нас. Не лишайте нас, як постачальника прийняти участь у закупівлі і можливості заключити з Вашою компанією договір. Просимо збільшити терміни постачання товарів до 180 календарних днів з можливістю дострокової поставки. Надіємось на Ваше позитивне рішення
Відповідь: Доброго дня, шановний Учаснику. Терміни поставки обумовлені потребою Замовника
Дата відповіді: 06.01.2023 14:52
Відповідь надана

Закупівля по лотам

Номер: 7166afd8939c4e6389e8caa5eff94795
Дата опублікування: 02.01.2023 12:27
Опис: Шановний Замовнику, оскільки у вимогах на закупівлю представлені товари призначені для різних приладів,які вироблені різними виробниками, чи можливо розбити закупівлю на лоти, оскільки в Україні ці товари постачаються різними компаніями представниками виробників, та окремі компанії-постачальники не можуть надати пропозицію на товари всіх вказаних виробників в одному лоті.
Відповідь: Доброго ранку! Предмет закупівлі визначено відповідно до Порядку визначення предмета закупівлі (наказ Мінекономіки від 15.05.2020 № 708) за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника. Замовник може визначити (але не зобов’язаний) окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої-восьмої цифр ЄЗС. Всі номенклатурні позиції закупівлі визначені за кодом «38430000-8-Детектори та аналізатори (Витратні матеріали до лабораторного обладнання)» за показником четвертої цифри, обумовлені потребами Замовника та жодним чином не порушують чинного законодавства, не обмежують права та конкуренцію між Учасниками. Наразі Замовник не вбачає підстав для поділу предмету закупівлі на лоти. Запрошуємо до участі у тендері!
Дата відповіді: 05.01.2023 11:50