-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (Газ пропан скраплений для заправки автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2022-12-25-001781-a
Розташування АЗС в межах міста в радіусі не більше 2х км від місця розташування Замовника, його юридичної адреси.
Завершена
173 340.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 733.40 UAH
мін. крок: 1% або 1 733.40 UAH
Період уточнення:
25.12.2022 22:33 - 30.12.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим