-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 55320000-9 — Послуги з організації харчування
Тендер Prozorro UA-2017-12-21-001805-c
ДК 021:2015 – 55320000-9- Послуги з організації харчування (послуги з харчування для загальноосвітніх навчальних закладів).
Завершена
1 996 695.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 983.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 983.48 UAH
Період уточнення:
21.12.2017 13:45 - 26.12.2017 15:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим