-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вина
Тендер Prozorro UA-2022-12-19-000188-a
Вина мають поставлятися партіями за заявкою Замовника впродовж 2023 року. Перелік вин зазначено в Додатку 2.
Торги відмінено
364 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 640.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 640.00 UAH
Період уточнення:
19.12.2022 07:10 - 24.12.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим