-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з друку та/або доставки документів, а саме рахунків за електричну енергію (за необхідністю з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення,претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків.
Тендер Prozorro UA-2022-12-09-014744-a
Завершена
13 000 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 65 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 65 000.00 UAH
Період уточнення:
09.12.2022 14:44 - 19.12.2022 00:00
Відповідь надана
Уточнення щодо порядку формування ціни пропозиції
Номер:
c381053d7ce34b58ab5c8686d7fc2ade
Дата опублікування:
13.12.2022 17:39
Опис:
Шановний замовнику, в Додатку 2 тендерної документації визначено, поміж іншого, наступне: "Виконавець забезпечує друк бланків, доставку інформаційних повідомлень, попереджень, претензій та друк/доставку рахунків за спожиту електроенергію побутовим споживачам ПрАТ «Харківенергозбут у межах м. Харкова та Харківської області, а також доставку рахунків на адресу підприємства, яке буде розповсюджувати рахунки", а також "Термін доставки рахунків на адресу підприємства в м. Харків, яке буде розповсюджувати рахунки, не може перевищувати 2 (двох) робочих днів. У разі доставки рахунків Виконавцем послуг у м. Харкові та Харківській області термін розповсюдження рахунків становить не більше 5 (п’яти) робочих днів з дати їх друку". Роз'ясніть, будь ласка, яким чином має формуватися загальна ціна пропозиції учасника, беручи до уваги той факт, що доставка продукції безпосередньо виконавцем послуг друку і доставка готової продукції стороннім підприємством матимуть різну вартість, що, в свою чергу, суттєво впливає на ціну пропозиції, а предмет торгів сформульований як "Послуги з друку та/або доставки документів".
Відповідь:
Шановний учасник. Відповідаючи на ваше питання, повідомляю Вам що загальна ціна формується відповідно до додатку №5 до тендерної документації проект договору додаток 1 специфікація. Згідно загального орієнтовного місячного обсягу друку та /або доставки послуги. Наприклад обсяг до 5000тис. вартість становить 50грн., понад 5000тис. вартість становить 100грн.
Дата відповіді:
14.12.2022 17:06