-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтам за направленням лікарів (ДК 021:2015 85145000-7)
Тендер Prozorro UA-2022-12-07-011767-a
Завершена
4 560 450.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 802.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 22 802.25 UAH
Період уточнення:
07.12.2022 14:10 - 12.12.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим