-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сервер. (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015 48821000-9 «Мережеві сервери»).
Тендер Prozorro UA-2022-11-15-012343-a
Торги не відбулися
216 240.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 081.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 081.20 UAH
Період уточнення:
15.11.2022 15:50 - 20.11.2022 00:00
Відповідь надана
помилка
Номер:
42bdbaa8dec447849902ade5e78846f8
Дата опублікування:
19.11.2022 18:21
Опис:
Процесор Intel Xeon 2.1GHz/8Cores/11MB/85W, або аналог
Має максимальну кількість ліній PCI Express - x48
Частина з слотів буде x16, частина х8 ...
Тому один процесор не може пудтримувати 10 слотів PCIe 3.0 (вісім стандартних слотів, один для контролера мезоніну системи зберігання даних, один для адаптера Ethernet).
Це помилка і її треба виправити.
З урахування того, що буде контролер і мережевий адаптер цей сервер може підтримувати ще максимум 3-4 слоти
Тобто загальна кількість максимум 6.
Прохання виправити це і внести зміни і викласти вимогу у виді
6 слотів PCIe 3.0 (чотири стандартних слотів, один для контролера системи зберігання даних, один для адаптера Ethernet).
Відповідь:
Доброго дня! Оскільки в майбутньому планується розширення системи та встановлення другого процесору та додаткових плат PCI Express.
Дата відповіді:
21.11.2022 11:59
Відповідь надана
внести зміни
Номер:
4821657fa9a1444383cdbdde0f1f87d5
Дата опублікування:
19.11.2022 18:13
Опис:
1. В документації є пункт
Інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам (у разі потреби)
Він не обов'язковий, треба зробити його обов'язковим і це дуже важливо
В Україні всі офіційні постачальники серверного обладнання будь якого виробника мають сертифікати якості та/або декларації відповідності.
Для уникнення постачання неофіційного або вживаного обладнання, запобігання участі в тендері недобросовісних постачальників і на виконання ст.5 закону (- максимальна економія, ефективність та пропорційність; -відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; -запобігання корупційним діям і зловживанням.) треба додати в документацію вимогу:
У складі пропозиції учасник повинен надати сертифікат якості виробника Товару та/або декларацію про відповідність.
2. В тендерній документації вказана вимога
Гарантійний лист (довільна форма), що товар є новим, таким що не був у вжитку, не перебуває в заставі або під арештом, вільний від претензій третіх осіб (надається на фірмовому бланку (за наявності) Учасника з вихідним номером та датою).
Гарантійний лист надається у складі тендерної пропозиції Учасника.
Ця вимога - лише довідка у довільній формі від учасника.
Товар може бути вживаним, або частково вживані компоненти (процесори, пам'ять), ви про це навіть не дізнаєтесь.
Крім цього товар може бути новим, але неофіційно ввезеним на територію України без сплати податків, ви також про це ніяк не дізнаєтесь.
А це дуже важливо, тому що закупівля за бюджетні кошти.
Для уникнення таких ситуацій, запобігання участі в тендері недобросовісних постачальників і на виконання ст.5 закону (- максимальна економія, ефективність та пропорційність; -відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; -запобігання корупційним діям і зловживанням.) треба додати в документацію вимогу:
Учасник у складі своєї пропозиції повинен надати копію (копії) авторизаційного листа від виробника (або виробників) обладнання (або офіційного представництва в Україні) щодо повноважень Учасника на постачання обладнання, що є предметом закупівлі. Лист (листи) від виробника (виробників) (або офіційного представництва в Україні) повинен бути адресований Замовнику торгів із зазначенням номеру оголошення та назви предмету закупівлі.
Ця вимога забезпечить постачання офіційного нового обладнання і офіційну гарантію на обладнання.
Відповідь:
Доброго дня! В тендерній документації вказана вимога Гарантійний лист (довільна форма), що товар є новим, таким що не був у вжитку, не перебуває в заставі або під арештом, вільний від претензій третіх осіб (надається на фірмовому бланку (за наявності) Учасника з вихідним номером та датою). Гарантійний лист надається у складі тендерної пропозиції Учасника. Цього є достатньо.
Дата відповіді:
21.11.2022 11:59
Відповідь надана
технічна специфікація
Номер:
38542694d0414ad58c18e57da9b55c0e
Дата опублікування:
16.11.2022 16:58
Опис:
Шановний Замовник!
Ви внесли зміни і додали (або аналог), але це і так обов'язково для відкритих торгів
Ви не відповіли по суті на жодне з наших питань, чим порушуєте закон.
Технічні вимоги прописані дуже дивно, це схоже на вживане обладнання
Процесор 4110 - 2017 рік, після нього був 4210, потім 4210R і самий новий це 4310
Пам'ять 2666 вже тривалий час немає нової, вся актуальна пам'ять частотою 2933-3200 і т.д. по багатьом пунктам
Прохання відповісти виключно по суті на кожне питання і зробити зміни в технічних вимогах
1. 2 блока живлення 850 вт з резервуванням та гарячою заміною
Реальне споживання серверу не більше 200Вт , навіщо 850вт ?
Тому рекомендуємо зробити вимогу 2 блока живлення не менше 600вт з резервуванням та гарячою заміною
2. 10 слотів PCIe 3.0 (вісім стандартних слотів, один для контролера мезоніну системи зберігання даних, один для адаптера Ethernet).
Скільки вам потрібно вільних слотів ?
Для яких цілей ?
Можливо 8 вільних це занадто і 5-6 буде достатньо ?
Така кількість слотів дуже зменшує можливість надання еквіваленту і реально вона не потрібна.
3. 5 роз'ємів USB 3.0 (один на передній панелі, два на задній панелі та два внутрішні).
Навіщо 2 внутрішні порти ?
Можливо це помилка і краще ці потри на передній частині серверу?
4. Чому процесор 2017 року ?
Процесор рекомендуємо замінити на 4210R
Відповідь:
Доброго дня! Було внесено відповідні зміни до ТД. Що стосується блоків живлення та 10 слотів PCIe 3.0 така кількість необхідна для встановлення додаткового обладнання та для перспективного розширення системи.
Дата відповіді:
17.11.2022 10:30
Відповідь надана
вимоги
Номер:
c4f174a62b7543ebba04b40fbb2b7580
Дата опублікування:
16.11.2022 11:50
Опис:
Технічні вимоги прописані дуже дивно, це схоже на вживане обладнання
Процесор 4110 - 2017 рік, після нього був 4210, потім 4210R і самий новий це 4310
Пам'ять 2666 вже тривалий час немає нової, вся актуальна пам'ять частотою 2933-3200
І т.д. по багатьом пунктам
На виконання ст.5 закону просимо вас внести деякі зміни
1. 2 блока живлення 850 вт з резервуванням та гарячою заміною
Реальне споживання серверу не більше 200Вт
Тому рекомендуємо зробити вимогу 2 блока живлення не менше 600вт з резервуванням та гарячою заміною
2. 10 слотів PCIe 3.0 (вісім стандартних слотів, один для контролера мезоніну системи зберігання даних, один для адаптера Ethernet).
Скільки вам потрібно вільних слотів ? Для яких цілей ? Можливо 8 вільних це занадто і 5-6 буде достатньо ?
Така кількість слотів дуже зменшує можливість надання еквіваленту і реально вона не потрібна.
3. 5 роз'ємів USB 3.0 (один на передній панелі, два на задній панелі та два внутрішні).
Навіщо 2 внутрішні порти ? Можливо це помилка і краще ці потри на передній частині серверу?
4. Процесор рекомендуємо замінити на 4210R
Відповідь:
Доброго дня! Було внесено відповідні зміни до ТД.
Дата відповіді:
16.11.2022 14:37