-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Євроконтейнери(сміттєві контейнери) оцинковані об'ємом 1100 л. (1,1 м3) для збирання змішаних ТПВ, для здійснення благоустрою населених пунктів.
Тендер Prozorro UA-2022-11-11-007555-a
Тендерну документацію розроблено відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178
Торги не відбулися
2 250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 22 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 22 500.00 UAH
Період уточнення:
11.11.2022 13:14 - 17.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим