-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-10-25-009974-a
Закупівля здійснюється згідно постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості)
Завершена
554 061.93
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 770.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 770.31 UAH
Період уточнення:
25.10.2022 15:50 - 30.10.2022 01:00
Відповідь надана
щодо складових ціни предмету закупівлі
Номер:
e4a74d164bdf4a7d84549e664d46a3f4
Дата опублікування:
27.10.2022 14:16
Опис:
Шановний Замовнику, відповідно до пункту 1.7 частини 1 Розділу ІІІ тендерної документації зазначено: "Учасник включає до вартості тендерної пропозиції витрати щодо оплати послуг з розподілу електричної енергії." Згідно Додатку 1 до документації форма "Тендерна пропозиція" вказано: "Вартість послуги з розподілу електричної енергії в склад вартості предмету закупівлі Учасник не врахує. Вартість послуги оплачуються Споживачем самостійно." , в Додатку 4 до документації зазначається, що послуги з розподілу електричної енергії сплачуються Замовником через Постачальника. Відповідно до п.5.10 Проекту договору вказано: " Споживач здійснює плату за послугу з розподілу електричної енергії ВАТ"Тернопільобленерго Збараж РЕМ через Постачальника. "
Просимо привести у відповідність Тендерну документацію та додатки до неї, зазначити чи включає Учасник до вартості послуги з розподілу електричної енергії.
Відповідь:
Доброго дня!
Дякуємо за зауваження.Нетосності усунули.Учасник включає до вартості послуги з розподілуелектричної енергії.
Дата відповіді:
27.10.2022 15:08