-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Теплова енергія (за ДК 021:2015 – 09320000-8 “Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяˮ)
Тендер Prozorro UA-2022-10-18-001800-a
Торги не відбулися
2 458 302.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 292.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 292.00 UAH
Період уточнення:
18.10.2022 11:00 - 08.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим