• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 77220000-8 — «Послуги з просочування деревини» (Вогнезахисне оброблення горизонтальних і вертикальних поверхонь дерев’яних елементів стропильної системи даху структурного підрозділу Крупецького ліцею заклад дошкільної освіти «Сонечко»; Вогнезахисне оброблення горизонтальних і вертикальних поверхонь дерев’яних елементів стропильної системи даху будівлі садочку з їдальнею Лисиченської філії Крупецького ліцею;Вогнезахисне оброблення горизонтальних і вертикальних поверхонь дерев’яних елементів стропильної системи даху Лисиченської філії Крупецького ліцею)

Завершена

97 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 487.50 UAH
Період уточнення: 20.09.2022 14:56 - 26.09.2022 15:01
Відповідь надана

Дискримінаційна вимога

Номер: e47e2eeef6784d029836172f2a9abb7d
Дата опублікування: 23.09.2022 10:27
Опис: Щодо відповіді наданої Замовником стосовно вимоги : Учасник надає в складі пропозиції лист, від територіального органу ДСНС України щодо не зупинення часткової або повної дії ліцензії на виконання робіт протипожежного призначення (лист повинен бути виданий не більше 20 денної давнини відносно дати подання пропозицій) Інформація щодо Ліценції не є таємницею і знаходиться у відкритих реєстрах ДСНС. Якщо, все ж таки замовити лист з ДСНС, то чекати на відповідь потрібно до 30 днів. Тим самим, Ваша вимога прописана для Учасника, який ЗАЗДАЛАГІДЬ знав про оголошення даної закупівлі і завчасно отримав такий лист. Вимагаємо видалати дану дискримінаційну вимогу, в противному випадку будемо вимушині звернутися до DOZORRO-СПІЛЬНОТИ та привернути їх увагу до ваших дискримінаційних дій.
Відповідь: Доброго дня! Повідомляємо, що вимоги Оголошення розроблені Замовником з дотриманням вимог ЗУ «Про публічні закупівлі», та керуючись відповідними наказами та роз’ясненнями, які жодним чином не порушують права потенційних учасників. Відповідно до абз.2 п.13 ч.3 ст.14 Закону України «Про публічні закупівлі» в оголошені про проведення спрощеної закупівлі може зазначатися інша інформація, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до Оголошення. Жодним нормативним актом не встановлено заборону щодо відвідування об’єкту, а тому вважаємо, що дана вимога не дискримінує скаржника, так як вона однакова для всіх, що в свою чергу не порушує принципи проведення публічних закупівель визначених статтею 5 ЗУ «Про публічні закупівлі» Враховуючи викладене Замовник не вбачає підстав для внесення змін до оголошення про проведення спрощеної процедури закупівлі з вказаного питання.
Дата відповіді: 26.09.2022 13:52
Відповідь надана

Скарга

Номер: 6eb8a621a24a4befa9b5b0370a70a95b
Дата опублікування: 22.09.2022 00:01
Опис: Керівництво сільської ради хоче бути співучасником корупційних дій коли прописує вимоги для підприємств, які обслуговують корупціонерів з ГУ ДСнС україни в Хмельницькій облсті
Відповідь: Доброго дня. Замовником розроблено Оголошення згідно встановлених вимог законодавства. З направленої скарги потенційним Учасником, Замовник не може встановити приналежність даного питання/твердження щодо проведення процедури закупівлі. Дякуємо за звернення
Дата відповіді: 23.09.2022 10:26
Відповідь надана

Дискримінаційна вимога

Номер: d3dc85b2b7b94a9db1824a8da376a4fd
Дата опублікування: 21.09.2022 13:24
Опис: Доброго дня Шановний Замовник! Звертаємо вашу увагу, що оголошення містить дискримінаційну вимогу щодо учасників, а саме: " ... Учасник надає в складі пропозиції лист, від територіального органу ДСНС України щодо не зупинення часткової або повної дії ліцензії на виконання робіт протипожежного призначення (лист повинен бути виданий не більше 20 денної давнини відносно дати подання пропозицій" Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» ліцензія на провадження здобувачем ліцензії визначеного ним виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, на даний час оформлюється органом ліцензування виключно в електронному вигляді (запис про рішення органу ліцензування щодо видачі ліцензії суб’єкту господарювання в ЄДР) та відображається у виписці з ЄДР, яка видається ліцензіату безоплатно, та підлягає обов’язковому оприлюдненню на порталі електронних сервісів. Відповідно до частини п’ятої статті 21 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 6 жовтня 2016 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» до набрання чинності положення про внесення до ЄДР інформації про ліцензування ДСНС формує, веде власний ліцензійний реєстр та оприлюднює прийняті рішення про видачу ліцензій на офіційному веб-сайті. З огляду на вище викладене, вимога Замовника - Дискримінаційна, оскільки Замовник має сам перевіряти інформацію щодо ліцензії оскільки вона є у вільному доступі, а не вимагати від Учасників лист, від територіального органу ДСНС України щодо не зупинення часткової або повної дії ліцензії на виконання робіт протипожежного призначення та ще й який має бути виданий не більше 20 денної давнини відносно дати подання пропозицій , оскільки даний реєстр є відкритим , та містить всю вичерпну інформацію щодо ДІЮЧИХ ліценцій. Просимо видалити вимогу щодо надання даного листа, та не створювати дискримінаційних умов навмисно звужуючи коло потенційних учасників закупівлі, оскільки є зрозумілим, що у якогось з потенційних Учасника даної закупівлі такий лист вже є. В умовах воєнного часу ДСНС України є чим займатись, окрім того що постійно видавати подібні листи на вимогу таких Замовників як Крупецька сільська рада, враховуючи те, що ДСНС потурбувалося, щоб Замовник міг самостійно отримати всю необхідну інформацію щодо виданих ними ліцензій. Дякуєм
Відповідь: На вашу вимогу повідомляємо, що Замовником дотримано усіх принципів щодо проведення даної закупівлі, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія, ефективність та пропорційність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників та рівне ставлення до них, об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі, запобігання корупційним діям і зловживанням. Оголошенням чітко визначено вимоги щодо технічних, якісних та інших характеристик предмета закупівлі. Вважаємо, що вказана вимога жодним чином не порушує принципи здійснення публічних закупівель та аргументовано включена до вимог Оголошення, у зв’язку з наступним. Загальний ліцензійний реєстр ДСНС, що розміщений на сайті ДСНС https://www.dsns.gov.ua/ua/Licenzuvannya.html, не містить даних про анульовані або призупинені ліцензії, а тому Замовник має право пересвідчитись щодо чинності такої ліцензії. Отже, підстави для внесення змін щодо вищезазначеної вимоги в Замовника відсутні.
Дата відповіді: 22.09.2022 16:34
Відповідь надана

Контроль якості робіт

Номер: f7f3e667da6a4222963492a640aa8812
Дата опублікування: 21.09.2022 10:59
Опис: Пропонуємо Замовнику зробити зміни до тендерної документації та залучити акредитовану організацію, а саме Дослідно-випробувальну лабораторію ДСНС України у м.Хмельницький для перевірки якості робіт та надання послуг (надання позитивного висновку (протоколу) про те, що роботи виконані якісно з дотриманням регламенту робіт та проекту виконання робіт).
Відповідь: Доброго дня! Замовником в Оголошені встановлено усю необхідну інформацію про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі для забезпечення належного та своєчасного виконання договору. Замовником буде враховано вашу пропозицію щодо встановлення даної вимоги для подальшої роботи при проведені Закупівель.
Дата відповіді: 22.09.2022 16:33