• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Оптимізація та інженерно-технічні заходи (реконструкція) в межах земельної ділянки розташування підрозділу АРЗСП ГУ ДСНС України у м. Києві за адресою: м.Київ, Оболонський район, затока «Волковата»»

Торги відмінено

1 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
Період уточнення: 19.09.2022 17:09 - 23.09.2022 17:00
Без відповіді

Аналогічний договір

Номер: 4c57ea930e8a47ec8903f8989cd3d843
Дата опублікування: 23.09.2022 14:51
Опис: Виходячи з Вашої відповіді аналогічним договором є "виготовлення проектно-кошторисної документації з оптимізації та інженерно -технічних заходів (реконструкції) в межах земельної ділянки.". Разом з тим, діюче законодавства та державні будівельні норми не передбачують такого поняття як "оптимізація та інженерно технічні заходи". Виходячи з цього чи буде вважатися аналогічним договором договір на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію об'єкту?
Без відповіді

Працівники

Номер: 079c6cc0627c4dd7b40ef8606c8233af
Дата опублікування: 23.09.2022 14:47
Опис: "Для підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають відповідні знання та досвід Учасники у складі своєї тендерної пропозиції повинні надати один з документів, підтверджуючого наявність працівників, відповідно до наданої довідки (штатний розпис (найменування посад без зазначення посадових окладів), накази про прийняття на роботу, копії договорів, контрактів між працівником та роботодавцем, або інші документи) надаються лише ті документи, які передбачені чинним законодавством України про працю, датовані не раніше дати виходу оголошення про проведення процедури закупівлі" Відповідно до даної вимоги весь штат працівників повинен бути прийнятий на роботу після оголошення даної закупівлі ?
Відповідь надана

Аналогічні договори

Номер: 68a99172465a412aa7f4a447a9474a6d
Дата опублікування: 20.09.2022 13:53
Опис: Вимогами передбачено надати "довідку складена у довільній формі про виконання аналогічних договорів протягом 2019 та/або 2021 років. Яка мінімальна кількість аналогічних договорів повинна бути надана?.Чи обов'язкове надання договорів мінімуму по 1 за 2019р та 2021р,?
Відповідь: Доброго ранку! Дякуємо за звернення. Аналогічних договорів мінімальна кількість становить - 2 договора за період з 2019 року по 2021 рік.
Дата відповіді: 21.09.2022 09:18
Відповідь надана

Аналогічний договір

Номер: 4e3dd605a9224072a0326e4eafaf3c84
Дата опублікування: 20.09.2022 13:50
Опис: Відповідно до оголошення "Аналогічними договорами в розумінні цієї документації є договори на виготовлення проектно-кошторисної документації аналогічно до предмету закупівлі." Предметом закупівлі є виготовлення проектно-кошторисної документації. Відповідно аналогічним договором є договір по виготовленню проектно-кошторисної документації не залежно від об'єкту проектування?
Відповідь: Доброго ранку! Дякуємо за звернення. Предметом закупівлі є виготовлення проектно-кошторисної документації з оптимізації та інженерно -технічних заходів (реконструкції) в межах земельної ділянки. Тому аналогічним договорами є - виготовлення проектно-кошторисної документації з оптимізації та інженерно -технічних заходів (реконструкції) в межах земельної ділянки.
Дата відповіді: 21.09.2022 09:18