-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 – Нафта і дистиляти - Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2022-09-15-008978-a
ДК 021:2015 - 09130000-9 – Нафта і дистиляти - Бензин А-95 (номенклатурна позиція ДК021-2015-09132000-3 — Бензин А-95) - відповідно до оголошення про проведення спрощеної закупівлі
Торги не відбулися
122 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 612.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 612.00 UAH
Період уточнення:
15.09.2022 15:32 - 21.09.2022 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим