-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензинові генератори на мобільній платформі (на колесах) ДК 021:2015: код 31120000-3 Генератори
Тендер Prozorro UA-2022-09-09-009812-a
Торги не відбулися
624 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 240.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 240.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2022 16:35 - 16.09.2022 00:00
Відповідь надана
Характеристика товару
Номер:
402df53f026740ce834d39e0c014aeff
Дата опублікування:
12.09.2022 12:18
Опис:
Доброго дня. Чи будете брати до розгляду аналогічний товар, в якого країна-виробник Китай?
Відповідь:
Доброго дня!
Вибачте, але в пріоритеті будуть розглядатись генератори з країною виробником Турція!
Дата відповіді:
19.09.2022 11:27