-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спеціальний робочий одяг - за кодом ДК 021:2015 – 18130000-9 (Костюм бавовняний, костюм бавовняний кабельника, костюм брезентовий)
Тендер Prozorro UA-2022-08-30-002879-a
Завершена
1 824 816.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 200.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2022 11:42 - 05.09.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим