-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поглинач хімічний вапняний ХП-В
Тендер Prozorro UA-2022-08-29-007294-a
Поглинач хімічний вапняний ХП-В, код закупівлі згідно ДК 021:2015 - 24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксиди
Торги не відбулися
1 077 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 385.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 385.60 UAH
Період уточнення:
29.08.2022 15:50 - 04.09.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим