-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
18530000-3 Подарунки та нагороди (нагородна атрибутика – медалі та кубки для олімпійських видів спорту; медалі та кубки для неолімпійських видів спорту; медалі та кубки для спортивно-масових змагань)
Тендер Prozorro UA-2017-11-01-000444-a
Для забезпечення проведення міських змагань на високому організаційному рівні: Лот 1 - нагородна атрибутика - медалі та кубки для олімпійських видів спорту; Лот 2 - нагородна атрибутика – медалі та кубки для неолімпійських видів спорту; Лот 3 - нагородна атрибутика – медалі та кубки для спортивно-масових змагань
Торги відмінено
1 526 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 598.50 UAH
мін. крок: 0% або 598.50 UAH
Період уточнення:
01.11.2017 10:10 - 06.11.2017 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим