-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Нагрудний знак «Відмінник столичної освіти» в комплекті з футляром та посвідченням
Тендер Prozorro UA-2017-12-06-004315-c
Нагрудний знак «Відмінник столичної освіти» в комплекті з футляром та посвідченням
Завершена
170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 1 500.00 UAH
Період уточнення:
06.12.2017 17:34 - 11.12.2017 18:00
Відповідь надана
Вимоги щодо зніни терміну виготовлення
Номер:
0d7ab7ea1f854ff6a36e828ecf31d593
Дата опублікування:
11.12.2017 12:50
Опис:
Доброго дня! Звертаємось з вимогою про внесення змін в тендерну документацію або скасування оголошеної закупівлі з наступних підстав:
Прописана в документації вимога до переможця торгів про постачання продукції до 27.12.2017, що складає 400 комплектів нагрудних знаків в футлярах та з посвідченнями не може бути виконана добросовісним виробником постачальником. Враховуючи необхідність виконання технічних регламентів виробничого процесу складання і контролю якості нагрудних знаків та доставки у м. Київ, виробництво такого обсягу продукції в зазначений термін фізично неможливе. Це штучно та безпідставно обмежують можливість участі у тендері інших учасників крім тих, які вже «заздалегідь визначені» Замовником.
Пропонуємо для запобігання корупційним діям і зловживанням, не дискримінації учасників, добросовісної конкуренції, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівлі усунути наявні порушення. Оскільки на виготовлення та поставку до міста Києва після проведення аукціону залишається 7 робочих днів, проте ще займе час підписання договору.
Відповідь:
За результатами вивчення ринку подібних послуг, визначені терміни є достатніми для виконання вимог закупівлі
Дата відповіді:
11.12.2017 17:32
Відповідь надана
Питання щодо технічного опису
Номер:
33aed414349145b9aec5f2cbe7bcb0bd
Дата опублікування:
11.12.2017 12:20
Опис:
Підкажіть будь ласка,на канті де йде напис Відмінник столичної освійти, позолочена підложка вкривається коричневою емаллю?
Відповідь:
Опис предмету закупівлі надано у Додатку 1 Технічне завдання Відмінник освіти 06.12.2017.docx
Дата відповіді:
11.12.2017 15:30