-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - код 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з надання лікувального харчування) назва предмету закупівлі послуги за номенклатурою: ДК 021:2015 – 55511000-5 Послуги їдалень та інших кафе закритого типу
Тендер Prozorro UA-2022-07-28-002382-a
Завершена
7 357 293.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 36 786.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 36 786.47 UAH
Період уточнення:
29.07.2022 09:42 - 19.08.2022 00:00
Відповідь надана
техзавдання
Номер:
45a3183bea12439990db6404d447694b
Дата опублікування:
01.08.2022 12:56
Опис:
просимо зазначити чи є у Замовника всласних харчоблок та інвентарь на якому можливо приготування їжи?
Відповідь:
Доброго дня. Звертаємо Вашу увагу, що відповідно тендерній документації передбачено приготування їжі у власному (арендованому) приміщенні та з використанням власного (арендованого) обладнання Виконавця та постачання (доставка) ним готових страв, які передаються Замовнику згідно заявки.
Дата відповіді:
03.08.2022 11:02