-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015-39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них ( Лава для сидіння для закладу освіти ДК 021:2015-39113600-3 Лавки)
Тендер Prozorro UA-2022-07-22-007110-a
Торги не відбулися
346 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 730.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 730.75 UAH
Період уточнення:
22.07.2022 16:18 - 28.07.2022 00:00
Відповідь надана
Уточнення по закупівлі
Номер:
3e62f75c9dfd41d6a62934e960f8fa00
Дата опублікування:
26.07.2022 15:34
Опис:
Шановний Замовнику, Ви відмінили закупівлю UA-2022-07-08-005705-a на підставі невідповідність цільового призначення планових асигнувань, визначених у рішенні Виконавчого комітету Дніпровської міської ради «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Дніпровської міської територіальної громади» від 01.07.2022р, № 621.
Надайте будьласка відповідь щодо даної закупівлі:
1. Чи є рішення Виконавчого комітету Дніпровської міської ради «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Дніпровської міської територіальної громади» щодо закупівлі меблів Лавок для укриття?
2. Вкажіть будь ласка номер та дату рішення.
3. Та скажіть яким чином та де можна ознайомитися з рішенням "Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Дніпровської міської територіальної громади» щодо закупівлі меблів для укриття?
Відповідь:
Шановний Учасник, підставою для оголошеної закупівлі є Рішення Виконавчого комітету Дніпровської міської ради «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Дніпровської міської територіальної громади» від 01.07.2022р, № 621, яке розміщене у вільному доступі на офіційному веб-сайті https://dniprorada.gov.ua/.
Дата відповіді:
27.07.2022 11:15
Відповідь надана
Уточнення по закупівлі
Номер:
9cbc2ffb5d2e40a49ebb5d3ffe88cab7
Дата опублікування:
26.07.2022 15:34
Опис:
Шановний Замовнику, в п.7 Додатку 3 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі зазначено що серед інших документів для підтвердження відповідності тендерної пропозиції умовам закупівлі Учасник надає "Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань або будь-який інший документ датою видачі не раніше дати оголошення закупівлі, що містить повну інформацію про кінцевих бенефіціарів учасника, у тому числі якщо засновником учасника є інша юридична особа". Зважаючи на те, що на сьогоднішній день через запровадження воєнного стану відсутній доступ до реєстрів, який саме "будь-який інший документ" необхідно надати в складі тендерної пропозиції? Чи підійде довідка від учасника, складена в довільній формі яка містить інформацію про засновника та кінцевого бенефіціарного власника учасника, зокрема: назва юридичної особи, що є засновником учасника, її місцезнаходження та країна реєстрації; прізвище, ім’я по-батькові засновника та/або кінцевого бенефіціарного власника, адреса його місцяпроживання та громадянство.
Відповідь:
Шановний Учасник, дякуємо за надане запитання.
На період дії воєнного стану в Україні, доступ до ресурсу https://usr.minjust.gov.ua/ тимчасово припинено. Отримати витяг з ЄДР можна скориставшись одним з сервісів які мають доступ до АРІ ЄДР: Oпендатабот (https://opendatabot.ua/open/edr), YouControl (https://youcontrol.com.ua/catalog/) . Звертаємо увагу, що за повну інформацію про юридичну особу, фізичну особу підприємця (виписка з ЄДР) вищеперелічені сервіси справляють грошову плату.
Дата відповіді:
27.07.2022 11:12