-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти міста Дніпра
Тендер Prozorro UA-2022-07-15-003447-a
Завершена
243 470.49
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 217.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 217.35 UAH
Період уточнення:
15.07.2022 12:19 - 27.07.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим